Realizowane projekty:

BigYellowFoot Adventure Team

BigYellowFoot Adventure Team to organizacja, która zrzesza pasjonatów wszelkiej aktywności fizycznej. Traktujemy życie jak jedną wielką przygodę poszukując kolejnych wyzwao i sposobów na spędzanie czasu, tak aby wspominad go jak najdłużej. Uzależnieni od opuszczania swojej strefy komfortu i adrenaliny, bierzemy udział w wydarzeniach, które dostarczą nam niezapomnianych doznań.        

BigYellowFoot Events

Agencja eventowa powstała jako odłam BAT w celu organizacji, produkcji i przeprowadzania imprez (głwónie sportowych). BYF Events wyspecjalizowało się w organizacji nietypowych biegów, takich jak biegi przeszkodowe, przygodowe oraz imprezy na orientację.

     

ExtremalneBiegi.pl

Pierwszy i największy w Polsce serwis na temat ekstremalnych biegów z przeszkodami. Bądź na bieżąco ze światem pełnym błota, ścian, lin, zasieków i ognia. Codzienne informacje, instruktarze, wywiady i relacje.

  

BigYellowFoot Adventure Challenge

Biegi z przeszkodami, imprezy na orientację, geocaching, szalone akcje i nutka sportów ekstremalnych - to wszystko tworzy drużynę BigYellowFoot Adventure Team, która postanowiła 27 stycznia 2018 roku zaprosić do swojego świata każdego poszukiwacza przygód i nowych wyzwań.

Zawodnicy wystartują o wschodzie słońca (7:43) i rozbiegną się po mieście na wybrane przez siebie stacje i punkty kontrolne. Za pojawienie się w wyznaczonych miejscach, odnajdywanie skrytek geocachingowych i pokonanie odcinków specjalnych otrzymują punkty. Dokładnie o zachodzie słońca (16:15) zostanie zamknięta meta i podliczone punkty.

   

Wielki Finał Run Beach Morning

Event z okazji zakończeniu cyklu spotkań biegówych Run Beach Morning. Pierwsza edycja odbyła się 3 wrzesnia w Gdańsku.

Piwna Mila

Piwna Mila to zawody polegają na przebiegnięciu 1609m oraz wypiciu małego piwa (0,33 ml) co 400 metrów. W pierwszej edycji najlepszy czas- 6:45- uzyskał Adam Kaczmarek i tym samym zaklasyfikował się na 882 pozycji w oficjalnym światowym rankingu TOP 1000 Beer Mile.

BigYellowFoot Virtual Run

Akcja charytatywna organizowana 2-3 razy w roku, polegająca na zebraniu funduszy na konkretny cel. Podsumowaniem akcji jest filmik zmontowany z nadesłanych przez uczestników fragmentów.

HolyRun

W ramach trzydniowego festiwalu HolyFitness przewidziano różnego rodzaju atrakcje. Jedną z nich będzie HolyRun - bieg charytatywny, który odbędzie się we wtorek 09 maja o godz. 19.00 w Parku im. Ronalda Reagana. 5 kilometrowa trasa biegu prowadzić będzie po pięknej gdańskiej plaży oraz alejkami jednego z najbardziej malowniczych parków w Gdańsku.

OCR News

Autorski format wideo publikowany przed i po najważneijszych wydarzenia w świecie ekstremalnych biegów z przeszkodami na profilu serwisu ExtremalnychBiegów.pl

  

Stopek

Mini tor przeszkód dla dzieci. Tor pojawia się na eventach jako promocja drużyny BigYellowFoot Adventure Team

Kontakt

 Golth Group
Grzegorz Brandt
tel. 601657851

golth.pl
biuro@golth.pl