BigYellowFoot Adventure Team

BigYellowFoot Adventure Team to organizacja, która zrzesza pasjonatów wszelkiej aktywności fizycznej. Traktujemy życie jak jedną wielką przygodę poszukując kolejnych wyzwań i sposobów na spędzanie czasu, tak aby wspominad go jak najdłużej. Uzależnieni od opuszczania swojej strefy komfortu i adrenaliny, bierzemy udział w wydarzeniach, które dostarczą nam niezapomnianych doznań.        

BigYellowFoot Events

Agencja eventowa powstała jako odłam BAT w celu organizacji, produkcji i przeprowadzania imprez (głwónie sportowych). BYF Events wyspecjalizowało się w organizacji nietypowych biegów, takich jak biegi przeszkodowe, przygodowe oraz imprezy na orientację.

  

BigYellowFoot Adventure Challenge II

Biegi z przeszkodami, imprezy na orientację, geocaching, szalone akcje i nutka sportów ekstremalnych - to wszystko tworzy drużynę BigYellowFoot Adventure Team, która postanowiła zaprosić do swojego świata każdego poszukiwacza przygód i nowych wyzwań.

Flagowa impreza drużyny. Zawodnicy wystartują o z wyznaczonego miejsca rozbiegną się po mieście na wybrane przez siebie stacje i punkty kontrolne. Za pojawienie się w wyznaczonych miejscach, odnajdywanie skrytek geocachingowych i pokonanie odcinków specjalnych otrzymują punkty. Na mecie punkty są zliczane.

BigYellowFoot Run Trophy

Cykl nietypowych biegów organizowanych przez BigYellowFoot Events na terenie Trójmiasta. W cykl zaliczany jest HangoveRUN, BigYellowFoot Virtual Run, Bieg Po Pączka, Ladies Run, Mistrzostwa Świata w Biegu Tyłem, WateRUN, UV ColoRUN, Bikini SummeRUN oraz MonsteRUN.

Gorillas OCR

W Gdyni powstała pierwsza w północnej Polsce dziecięca drużyna trenująca biegi przeszkodowe. Gorillas OCR zrzesza dzieci w wieku 6 do 12 lat. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu na terenie Kolibki Adventure Parku w Gdyni.
Pomysł na złożenie drużyny zrodził podczas wakacyjnej edycji Bieguna, w ramach której odbył się także Bieg Rodzinny. Jak się okazało, dzieci doskonale radzą sobie na przeszkodach i w trudnym terenie, a rozwój OCR (Obstacle Course Race z ang.) w Polsce owocuje wprowadzaniem przez organizatorów również formuł dla dzieci.

     

YELLO!

Oficjalny sklep internetowy związany z marką BigYellowFoot. Za pomocą sklepu można składać zamówienia na odzież BigYellowFoot Adventure Team, Gorillas oraz gadżety związane z drużyną i projektami pobocznymi.

     

BigYellowFoot Virtual Run

Akcja charytatywna organizowana raz w roku, polegająca na zebraniu funduszy na konkretny cel. Podsumowaniem akcji jest filmik zmontowany z nadesłanych przez uczestników fragmentów.

     

Stopek

Mini tor przeszkód dla dzieci. Tor pojawia się na eventach jako promocja drużyny BigYellowFoot Adventure Team. Trasa składa się  z kilku przeszkód wzorowanych na biegach OCR.

Kontakt

 BigYellowFoot
Grzegorz Brandt
tel. 601657851

golth.pl
biuro@golth.pl