BigYellowFoot Adventure Team

BigYellowFoot Adventure Team to organizacja, która zrzesza pasjonatów wszelkiej aktywności fizycznej. Traktujemy życie jak jedną wielką przygodę poszukując kolejnych wyzwao i sposobów na spędzanie czasu, tak aby wspominad go jak najdłużej. Uzależnieni od opuszczania swojej strefy komfortu i adrenaliny, bierzemy udział w wydarzeniach, które dostarczą nam niezapomnianych doznań.        

BigYellowFoot Events

Agencja eventowa powstała jako odłam BAT w celu organizacji, produkcji i przeprowadzania imprez (głwónie sportowych). BYF Events wyspecjalizowało się w organizacji nietypowych biegów, takich jak biegi przeszkodowe, przygodowe oraz imprezy na orientację.

     

BigYellowFoot Adventure Challenge II

Biegi z przeszkodami, imprezy na orientację, geocaching, szalone akcje i nutka sportów ekstremalnych - to wszystko tworzy drużynę BigYellowFoot Adventure Team, która postanowiła 28 lipca 2018 roku zaprosić do swojego świata każdego poszukiwacza przygód i nowych wyzwań.

Zawodnicy wystartują o zachodzie słońca i rozbiegną się po mieście na wybrane przez siebie stacje i punkty kontrolne. Za pojawienie się w wyznaczonych miejscach, odnajdywanie skrytek geocachingowych i pokonanie odcinków specjalnych otrzymują punkty. Dokładnie o wschodzie słońca zostanie zamknięta meta i podliczone punkty.

    

BigYellowFoot Run Trophy

Cykl nietypowych biegów organizowanych przez BigYellowFoot Events na terenie Trójmiasta. W cykl zaliczany jest HangoveRUN, BigYellowFoot Virtual Run, WateRUN, UV ColoRUN, Bikini SummeRUN oraz MonsteRUN.

BigYellowFoot Virtual Run

Akcja charytatywna organizowana raz w roku, polegająca na zebraniu funduszy na konkretny cel. Podsumowaniem akcji jest filmik zmontowany z nadesłanych przez uczestników fragmentów.

     

Stopek

Mini tor przeszkód dla dzieci. Tor pojawia się na eventach jako promocja drużyny BigYellowFoot Adventure Team

Kontakt

 BigYellowFoot
Grzegorz Brandt
tel. 601657851

golth.pl
biuro@golth.pl