01.01.2019
HangoveRUN

Rozpocznij Nowy Rok od wdrożenia swoich ambitnych postanowień! Po raz drugi zapraszamy na noworoczny bieg w Sopocie! Tuż po sylwestrowym szaleństwie, gdy słońce świeci jeszcze za głośno, a mewy tupią jak opętane, pobiegniemy 1 stycznia symboliczne 2019 metrów po sopockiej plaży!

  

06.01.2019
ANOmalia

Nowa formuła terenowej zabawy łączącej w sobie imprezę na orientację oraz geocaching. Zadaniem zaownika będzie odnalezienie ukrytych skrytek za pomocą mapy.

  

09.02.2019
Pizza Rush

Jak bardzo kochasz pizzę? 9 lutego, czyli w Międzynarodowy Dzień Pizzy zapraszamy na pierwszą edycję imprezy biegowej PIZZA RUSH! Zasady zabawy są szalenie proste. Na 4 kilometrowej trasie zostaną rozstawione 4 stacje. Na pierwszej będzie 100 kuponów, na drugiej 50 sztuk, na trzeciej 25 kuponów i na ostatnim 15. Kupony na mecie zamieniamy na kawałki pizzy!

    

28.02.2019
Bieg Po Pączka

Wyjątkowy bieg w wyjątkowy dla każdego biegacza dzień ;) W Tłusty Czwartek zapraszamy do spalenia słodkich kalorii w Parku Reagana w Gdańśku. Dystans 3,5 km z pysznym pączkiem na mecie.

08.03.2019
Ladies Run

W dniu kobiet, mamy specjalne wydarzeń dla wszystkich pań! Rewelacyjny bieg tylko dla nich w pieknych okolicznościach przyrody, z kwiatkami na mecie i sesją zdjęciową! Idealna okazji i idalny sposób na spędzienie tego dnia aktywnie! Panów natomiast zapraszamy do aktywnego kibicowania ;)

01.04.2019
Mistrzostwa Świata i Okolic w Biegu Tyłem

Niech was nie zmyli data! Naprawdę robimy MISTRZOSTWA ŚWIATA! Totalnie szalony projekt i kupa zabawy! Rozbudowane miasteczko biegowe i rewelacyjna atmosfera. Kto zostanie absolutnym Mistrzem Świata w tej niecodziennej dyscyplinie? ;)

22.04.2019
WateRUN 2019

Lany poniedziałek albo inaczej Śmigus-dyngus to zwyczaj znany w Polsce od wieków. Spędźmy ten dzień aktywnie i spalmy wielkanocne kalorie w wielkiej wodnej gonitwie... albo bitwie, jak kto woli. Tradycyjnie szykujemy dla was zwariowany pakiet startowy w którym znajdziecie również odpowiednie "uzbrojenie". Zachęcamy jednak do zabrania ze sobą sprzętu o większej pojemności. ?? Tylko od was zależy, czy będziecie tego dnia uciekającymi czy goniącymi zawodnikami.

18.05.2019
UV ColoRUN 2019

Impreza biegowa? Raczej BIEG IMPREZOWY :D Tak! Znowu odpinamy pasy i unosimy wysoko ręce, żeby porwać was do naszego alternatywnego świata biegowego! Tym razem to już totalne wariactwo! Szaleństwo kolorowych świateł, jaskrawe farby, ultrafiolet, stroboskopowy start i muza rozkręcona ile fabryka dała!

10.08.2019
ESKA Bikini SummeRUN

Kontynuujemy pasmo totalnie szalonych biegów na terenie Trójmiasta! Tym razem w niemal środku upalnego (miejmy nadzieję ;)) lata, zapraszamy was na najbardziej wakacyjny bieg w Polsce! Plaża, stroje kąpielowe, morza szum... ale to nie wszystko! Biegaczom utrudnią życie... PARAWNY poustawiane w poprzek trasy! #serio! Na szczęście na mecie czekają pyszne lody, więc jest motywacja

26.10.2019
MonsteRUN

Najbardziej potworny i przerażający bieg w Trójmieście. BigYellowFoot Events zaprasza na ostatnią imprezę z cyklu BigYellowFoot RUN TROPHY w 2018 roku! :D

Przerażające kreatury wystartują na dystansie 5 kilometrów, lecz nie to będzie najstraszniejsze... dokładnie 5 minut po nich ruszy za nimi monstrualny, przerażający, warczący i strzelający ogniem z d... POGROMCA POTWORÓW

Kontakt

 BigYellowFoot
Grzegorz Brandt
tel. 601657851

golth.pl
biuro@golth.pl